İklimlendirme Sistemleri

Bina Isıtma Sistemleri

Gün geçtikçe gelişen teknoloji ile bina ısıtma sistemlerinde birçok alternatif gelişmiştir. Geçmiş dönemlerde kullanılmakta olan kömür ile ısıtma sistemi çevreye olumsuz etkisi ve kullanım zorluğu ile farklı alternatifler içerisinde olup yeni sistem..

Devamını Oku

Klimalar Hakkında Bilgi

Klimalar Hakkında Bilgi Klima insanların istemediği havalardan kurtulmasından, yoğun sıcaktan, fazla soğuktan, iklim değişikliliğinin zararlarından kaçınılmak için üretilmiş bir elektronik cihazdır. Araçlardan konutlara, okullardan fabrikalara, alı..

Devamını Oku

Klima Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Klima Alırken Neye Dikkat Etmeliyim? Klimalar yazın serinlemek veya kışın ısınmak için milyonlarca insan tarafından tercih ediliyor. Günün büyük bir vaktini evde veya kapalı bir anda geçiriyorsanız gerçekten klima şart. Ama bir sürü tipte değişik ö..

Devamını Oku

Hastanelerde Yangın Söndürme Sistemleri

Hastanelerde Yangın Söndürme Sistemleri Yangın, yakıt oksijen ve tutuşma kaynağının bir araya gelmesi sonucu oluşan bir olaydır.   Hastane’ de yangın çıkma sebepleri genellikle insanların dikkatsizliği ya da doğal nedenlerden dolayı çıkmaktad..

Devamını Oku

Okul Isıtma Sistemleri

Okul Isıtma Sistemleri Okul ısıtma sistemleri sağlık açısından çok önemli bir detaydır. Soğuk mevsimlerde veya soğuk zamanlarda eğer ısıtma sistemleri yoksa okulun içinde bulunan insanlar soğuktan zarar görebilir ve hasta olabilirler. Soğuktan ders..

Devamını Oku